Untitled-1

Újraindul a Budapest-Amman Ryanair járat

2025. március 10.

Az ír fapados március végétől újra repül Budapest és Amman között.

Hetente két alkalommal, március 30-tól újraindulnak a Ryanair Budapest és Ammán közötti járatai. Az FR 5097/96 számú járatok csütörtökönként 6 óra 10-kor szállnak fel a Liszt Ferenc reptérről, és helyi idő szerint 10:45-kor érkeznek a jordán fővárosba, majd 11:10-kor indulnak vissza, és 13:45-kor szállnak le. Vasárnaponként a járatok egy órával később közlekednek.

Az útvonalat a légitársaság budapesti bázisú Boeing 737-es gépei teljesítik.

Ryanair: Budapest-Amman

A két város között egyébként szintén hetente két alkalommal repül a Wizz Air, a téli menetrend végéig keddenként és szombatonként, március végétől hétfői és pénteki napokon.

Forrás: airportal.hu

További híreink

Jelentős bővítést jelentett be Budapesten a Wizz Air

Hírek <p>A Wizz Air tovább erősíti jelenlétét a magyar piacon: 2026-tól egy újabb repülőgéppel bővíti budapesti bázisát, így már 18 gép állomásozik majd a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.</p>

A Wizz Air tovább erősíti jelenlétét a magyar piacon: 2026-tól egy újabb repülőgéppel bővíti budapesti bázisát, így már 18 gép állomásozik majd a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

Új EU-s határregisztrációs rendszer indult el a budapesti repülőtéren

Hírek <p>A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren is megkezdődött az Európai Unió új határregisztrációs rendszerének, az Entry-Exit Systemnek (EES) a bevezetése.</p>

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren is megkezdődött az Európai Unió új határregisztrációs rendszerének, az Entry-Exit Systemnek (EES) a bevezetése.

Új korszak kezdődik a Lufthansánál: megérkezett az Allegris és elindult a téli menetrend

Hírek <p>A Lufthansa Group taglégitársaságai – köztük az Austrian Airlines, a SWISS, a Brussels Airlines és az Eurowings – új útvonalakkal és sűrűbb menetrenddel készülnek a 2025. október 26. életbe lépett téli menetrendben, míg a Lufthansa maga a kényelmet és az utazási élményt helyezi új dimenzióba a vadonatúj Allegris kabinkoncepcióval.</p>

A Lufthansa Group taglégitársaságai – köztük az Austrian Airlines, a SWISS, a Brussels Airlines és az Eurowings – új útvonalakkal és sűrűbb menetrenddel készülnek a 2025. október 26. életbe lépett téli menetrendben, míg a Lufthansa maga a kényelmet és az utazási élményt helyezi új dimenzióba a vadonatúj Allegris kabinkoncepcióval.