Újabb repülőgéppel bővült a Wizz Air debreceni bázisa, ezzel együtt pedig négy új úti cél is közvetlenül elérhetővé vált Debrecenből.
Decemberben megérkezett a Wizz Air második Airbus A320-as repülője Debrecenben, éppen a bázis harmadik évfordulója előtt egy nappal. Idén ezen kívül már két géppel bővült a flotta újabb és újabb közvetlen úti célokat téve elérhetővé.
Ezúttal az új útvonalak között szerepel Barcelona, Dortmund, Doncaster-Sheffield, Bázel, a jövő év tavaszától pedig Palma de Mallorcával, Lárnakával és Máltával bővül a Debrecen Airportról elérhető városok listája.

A menetrend a pedig a következőképpen alakul:
Dortmund december 15-től: kedd, csütörtök, szombat
Doncaster-Sheffield december 16-tól: csütörtök, vasárnap
Bázel december 16-tól: csütörtök, vasárnap
Barcelona december 17-től: hétfő, péntek
Larnaca 2019. március 31-étől: szerda, vasárnap
Palma de Mallorca 2019. március 31-től: vasárnap
Valletta 2019. április 1-jétől: hétfő, péntek
Kapcsolódó tartalmak:
>> Október 28-án indul a téli menetrend: 8 új útvonallal Budapestről
>> Új, szezonális járatot indít a Wizz Air Budapestről Eilatba
Április végén indul a Condor közvetlen járata Budapest és Frankfurt között, amely új lehetőségeket nyit meg a magyar utazók számára.
Az elmúlt napokban számos hír megjelent arról, hogy a nemzetközi helyzet következtében drasztikusan megdrágulhat, vagy korlátozottá válhat a repülés a nyári szezonban.